Przejdź do treści
Audio Autonomy odgrody gramofon

O nas

Jesteśmy miłośnikami muzyki i czerpiemy ogromną przyjemność z obcowania z tą formą sztuki. Cenimy chwile, gdy otaczają nas dźwięki bliskie naszym upodobaniom muzycznym. Z czasem zaczęliśmy starać się wydobywać z płyt jeszcze więcej, by w pełni cieszyć się twórczością naszych ulubionych wykonawców i móc usłyszeć każdy szczegół nagrania. Napędza nas pasja i chęć rozwoju. Stale doskonalimy swoje umiejętności, dążąc do ideału – dźwięku najwyższej jakości.

Wzmacniacze, kolumny, gramofony i odtwarzacze stały się dla nas polem do testów i modyfikacji. Wszystko po to, by usłyszeć więcej muzyki zapisanej na płytach. W międzyczasie powstawały nasze pierwsze konstrukcje wzmacniaczy. Dzięki temu możemy Państwu dziś zaproponować dopracowane i wyjątkowe wzmacniacze lampowe. Chętnie podejmujemy się też napraw sprzętów audio oraz ich renowacji. Cenimy proste rozwiązania, choć nie stronimy też od eksperymentów. Interesuje nas to, co znajduje się na styku technologii i sztuki.

Chcielibyśmy stworzyć miejsce dla melomanów i wielbicieli płyt – zarówno tych winylowych, jak i CD. Zapraszamy każdego dla kogo, tak jak dla nas, słuchanie muzyki jest rytuałem. Chętnie dzielimy się naszymi odkryciami muzycznymi oraz tymi, związanymi ze sprzętem audio. Zdobywamy wiedzę, by odkrywać więcej dźwięków. Po prostu pomagamy usłyszeć więcej muzyki.

Chcesz usłyszeć więcej?

Naprawa wzmacniaczy we Wrocławiu audio autonomy