Przejdź do treści

SERCE SYSTEMU AUDIO

W samym centrum każdego zestawu audio znajduje się wzmacniacz. Bez względu na to czy upodobaliśmy sobie winyle, płyty CD czy może kolekcjonujemy pliki muzyczne, ostateczny i decydujący szlif temu, co słyszymy nadaje wzmacniacz. Warto więc przyjrzeć mu się bliżej, ponieważ spoczywa na nim poważne zadanie: jak najwierniejsze oddanie brzmienia naszych ulubionych artystów.


Naprawiamy przede wszystkim wzmacniacze lampowe. Tranzystorami oczywiście też się zajmujemy, ale pierwszeństwo zawsze mają u nas konstrukcje lampowe. Nie gra jeden kanał w Twoim wzmacniaczu? Coś się w środku spaliło? Nie możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w spokoju? Przynieś wzmacniacz do nas i postaramy się jak najszybciej pomóc. Nie ma znaczenie czy to wysoki model BATa, Unison Research czy też pochodzący z Chin lampowy Yaqin lub MingDa. Chętnie podejmiemy się naprawy i serwisu każdego wzmacniacza. Czerpiąc inspiracje z różnych rozwiązań sprawdzonych w najlepszych wzmacniaczach audio, projektujemy i budujemy również własne wzmacniacze lampowe. Dlatego jeżeli do tej pory nie udało Ci się znaleźć urządzenia, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zachęcamy do kontaktu z nami. Zapraszamy również na nasze konto na FB, gdzie możecie zobaczyć nad czym aktualnie pracujemy.

Chcecie usłyszeć więcej?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naprawy lub modyfikacji wzmacniaczy, przedwzmacniaczy i końcówek mocy. Pomożemy dobrać odpowiednie lampy i kondensatory, które będą pasować do całego systemu i do naszych preferencji oraz oczekiwań. Podpowiemy jak dobrać odpowiednie kable zasilające i interkonekty. W razie potrzeby doradzimy również przy wyborze zupełnie nowego wzmacniacza.

Naprawa wzmacniaczy we Wrocławiu