Przejdź do treści
lampy 300b psvane

Lampy 300B Psvane Treasure Mark II

Ostatnio mamy mało czasu na pisanie na blogu, dlatego ten wpis będzie się składał w większości ze zdjęć, a nie z tekstu. Będą to jednak zdjęcia nie byle jakie, bo przedstawiają one świetne lampy 300b Psvane Treasure Mark II.

Już samo pudełko robi wrażenie, ponieważ lampy nie są zapakowane w zwykły kartonik (jak to zwykle bywa). Są one w środku dobrze zabezpieczone, więc wysyłka z drugiego końca świata nie jest im straszna 😉 

300b psvane markII

Na pudełku widnieje bardzo przyjemne hasło, które jest wpisane w logotyp firmy Psvane

Enjoy my music. Enjoy my life.

300b psvane

A oto co zobaczymy po zdjęciu wieczka z pudełka - elegancko zapakowane lampy oraz karty potwierdzające ich autentyczność z numerami seryjnymi.

300b psvane
lampy 300b psvane

Zawsze się nam podobały złote cokoły w lampach Psvane. Dzięki temu nie tylko świetnie brzmią, ale i wyglądają wprost obłędnie.

lampy 300b psvane
lampy 300b psvane
lampy 300b psvane

Dla porównania wrzucamy poniżej kilka zdjęć lamp 300b Psvane w wersji Classic Replica. Te kapitalne 300b mieliśmy okazję gościć w swoim systemie jakiś rok temu. Mają one być repliką pierwowzoru dla wszystkich późniejszych lamp 300b. Chodzi oczywiście o pochodzące z lat sześćdziesiątych lampy Western Electric.

Jeżeli jesteście ciekawi jakie są różnice w brzmieniu tych lamp, to zajrzyjcie do testu przygotowanego przez AUDIOMUZOFANS. Wszystko, co tam napisano jest wciąż aktualne. Zmieniły się jedynie ceny w jakich sprzedawane są Psvane 😉 

300b psvane replica
300b psvane replica
300b psvane replica

Myślicie o wymianie lamp w swoim wzmacniaczu? Odezwijcie się do nas. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie lampy, które sprostają Waszym oczekiwaniom. A jeżeli tylko pojawi się taki pomysł, to oczywiście chętnie weźmiemy Wasz wzmacniacz na warsztat i zobaczymy co da się z niego jeszcze wycisnąć 😉 Zapraszamy do kontaktu!